Willa Residencial Piranji

Willa Residencial Piranji São Paulo oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Muzeum Paulistowskie w około 4 km. 8-pokojowy dom wakacyjny leży w dzielnicy Zona Leste oraz oferuje biurko dla Gości biznesowych.

Z obiektu roztaczają się widoki na miasto. W obiekcie w São Paulo znajduje się łazienka z prysznicem. Łazienki wyposażone są w suszarkę do włosów.

Willa Residencial Piranji posiada lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne i pełnowymiarową kuchnię. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Panificadora Pirangi, o rzut kamieniem od willi.

Muzeum Catavento znajduje się około 15 min autem od willi w São Paulo, a Park Independencia jest w około 4,1 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Residencial Piranji São Paulo
Condominio Canto Da Ema
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Condominio Canto Da Ema

10
Wyjątkowy 1 opinia
1.4 km od nieruchomości
USD 34 USD 31
za noc
Sobrado 2 Dormitorios No Tatuape
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sobrado 2 Dormitorios No Tatuape

9.0
Wspaniały 22 opinie
3 km od nieruchomości
USD 129 USD 116
za noc
Almagah 227 - Tatuape
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Almagah 227 - Tatuape

8.3
Bardzo dobry 77 opinii
3 km od nieruchomości
USD 82 USD 74
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 10:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Willa Residencial Piranji ma kuchnię?
      Tak, Willa Residencial Piranji zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Willa Residencial Piranji jest przyjazna zwierzętom?
      Tak, Willa Residencial Piranji jest przyjazna dla zwierząt. Jednak sugerowany jest kontakt wcześniejszy w celu potwierdzenia informacji.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Residencial Piranji São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij